Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Dot. planowanych przetargów i projektów w systemie ONZ

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2018-02-19 13:39:24
  zamówienia publiczne, onz

  Uprzejmie informujemy, o uzyskanych nieoficjalnie w Departamencie Zamówień Publicznych Sekretariatu ONZ (United Nations Procurement Division – UN/PD) informacjach o planach na wskazane poniżej przetargi na usługi i towary na potrzeby misji pokojowych ONZ, do zainteresowania którymi zachęcamy przedstawicieli polskiego sektora prywatnego:

  • przetarg na usługi związane z regeneracją i dostawą ogumienia do pojazdów mechanicznych użytkowanych w misjach pokojowych;
  • przetarg na systemy uzdatniania wody;
  • przetarg na systemy ochrony obiektów (perimeter security).

  Należy spodziewać się ich ogłoszenia na stronie internetowej United Nations Global Market Place (UNGM) w ciągu najbliższych tygodni.

  Zachęcamy jednocześnie do dokonani rejestracji w bazie firm zainteresowanych projektami w i przetargami ONZ, co dstanowi niejako warunke konieczny uczetsniczenia w porcedurze przetargowej. (https://www.ungm.org/

   

  Z rozmów prowadzonych w UN/PD wynika również, że istnieje ciągłe zapotrzebowanie ze strony misji pokojowych ONZ w zakresie dostaw racji żywnościowych i butelkowanej wody pitnej, a także na usługi lotnicze, w tym czarterowanie sprzętu od narodowych przewoźników.

   

  Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania stron DWE MSZ, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o wydarzeniach realizowanych lub polecanych przez MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/

  Na stronach www MSZ pod linkiem: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/informacje_przetarg/ udostępniamy również informacje o projektach i przetargach organizacji międzynarodowych.

   

  Wojciech Ponikiewski

  zastępca dyrektora

  Departament Współpracy Ekonomicznej

  Ph. sekretariat: 0048-22-523-9203