Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie b2b online z producentami branży medycznej z Tajwanu (2 lutego 2021 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2021-01-22 12:43:48
branża medyczna, covid-19, kig, szkolenia on line, taitra, tajwan

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie Sourcing Taiwan Online 2021 dedykowane branży medycznej, w szczególności firmom zainteresowanym produktami pomocnymi w zwalczaniu pandemii COVID-19.

 

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie Sourcing Taiwan Online 2021 dedykowane branży medycznej, w szczególności firmom zainteresowanym produktami pomocnymi w zwalczaniu pandemii COVID-19.

Tak jak w poprzednich spotkaniach biznesowych online organizowanych przez TAITRA, polscy przedsiębiorcy zgłaszają swoje zapotrzebowanie produktowe, na podstawie którego proponowani są potencjalni dostawcy z Tajwanu. Ostateczny grafik spotkań ustalany jest w porozumieniu między stroną polską a tajwańską.

Wśród firm zaproszonych do udziału w spotkaniach handlowych znajdą się dostawcy: urządzeń i sprzętu medycznego, testów na COVID-19, środków ochrony osobistej oraz maszyn do ich produkcji, a także produkcji materiałów oraz usług medycznych.

Spotkania B2B z producentami z Tajwanu w ramach wydarzenia Sourcing Taiwan odbędą się 2 lutego 2021 w formie online. Udział w programie jest bezpłatny.

Zachęcamy również do zapoznania się z potencjałem tajwańskiego przemysłu medycznego i ofertą środków ochrony osobistej na stronie TAIWAN Global Anti-COVID-19 Pavilion: https://www.anticovid19tw.org/. Polecamy w szczególności zakładkę „Anti-Epidemic Products / Solutions Providers”, gdzie można znaleźć informacje o firmach oferujących produkty i środki medyczne. Strona ta jest w całości poświęcona informacjom związanym ze zwalczaniem pandemii COVID-19.

Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałem TAITRA w Polsce: e-mail: joanna@ttcw.it.pl

 

Źródło: KIG

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Likwidacja spółki w Polsce

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w procesie likwidacji spółki z ...
Polska - Wrocław 2020-11-04 Dodał: Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

IP BOX dla programistów

IP BOX dla programistów Oferta obsługi prawnej przy preferencyjnym opodatkowaniu IP BOX obejmu...
Polska - Wrocław 2020-10-29 Dodał: Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Skuteczna agencja SEO

Gdy z roku na rok coraz więcej ruchu organicznego przechodzi do internetu, to wiedz, że to ostatn...
Polska - Wrocław 2020-12-18 Dodał: Bartłomiej Ćwiąkała Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert