Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium online pt. „Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców” (19 stycznia 2021 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Miłosz Woźniak | 2021-01-13 12:24:47
ekspansja zagraniczna, kolumbia, mrpit, paih, peru, webinarium

19 stycznia 2021 r. pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu odbędzie się seminarium online pt. „Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców”. Organizatorami tego wydarzenia są Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu.

Kolumbia i Peru ze względu na swoją wielkość i ilość mieszkańców są bardzo atrakcyjnym rynkiem. Jednak eksport towarów do Ameryki Południowej może być skomplikowany. Tamtejszy rynek i mechanizmy, które nim rządzą, różnią się od naszego. Nie tylko ze względu na inny język i regulacje prawne. Jeśli ktoś zdecyduje się eksportować swoje towary w ten odległy zakątek, spotka się z odmienną mentalnością, czy stylami negocjacji.

 

Organizatorzy – przy współpracy z MRPiT, MSZ i PAIH – zaprezentują m.in. możliwości rynków, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe.

 

Prelegentami będą przedstawiciele placówek polskich i z ww. krajów, Polsko – Latynoamerykańskiej Rady Biznesu oraz kierownicy ZBH w Bogocie i Limie.

 

W ramach seminariów przedstawione będą także case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tych krajach. Przewidziane są także wystąpienia ambasadorów obu tych państw w Polsce oraz ambasadorów Polski w Peru i Kolumbii.

 

Termin wydarzenia online: 19 stycznia 2021 r. w godz. 15:00-17:00

 

Rejestracja na stronie wydarzenia (link do spotkania zostanie przesłany na wskazany w formularzu adres e-mail).


Zgłoszenia przyjmowane są do 19.01.2021 r.


Agenda webinarium do pobrania tutaj.

 

Zachęcamy do udziału!

 

Źródło: MRPiT

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert