Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja polskich przedsiębiorców na targi China International Import Expo 2020 (5-10 listopada 2020 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Miłosz Woźniak | 2020-06-25 12:42:24
branża kosmetyczna, branża spożywcza, china international import expo, paih, polskie stoisko, targi

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz trzeci została zaproszona do przygotowania udziału polskich przedsiębiorców w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2020 r. w Szanghaju.

Targi China International Import Expo to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów polskich firm w Chinach.

 

W zeszłorocznej edycji targów CIIE wzięło udział ponad 3800 firm z 181 krajów i regionów świata. Niemal milion zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

 

W związku z powyższym, w imieniu PAIH pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego oraz spożywczego. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

 

Przewidywany orientacyjny koszt związany z udziałem z wydarzeniu będzie wynosił 9000 zł brutto.

 

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 10 lipca 2020 r.

 

Źródło: PAIH
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Farby i lakiery, Pestycydy, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Poligraficzne Zobacz ofertę

Zanęty Wędkarskie

Firma Fiskeri oferuje zanęty wędkarskie własnej produkcji w ilościach hurtowych. Nawiążemy współp...
Polska - Bargłów Kościelny 2020-10-15 Dodał: Maciej Kwieciński Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Wyroby z warzyw i owoców Zobacz ofertę

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert