Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium „Prosta spółka akcyjna – nowa szansa dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw” (26 listopada 2019 r., Warszawa)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2019-11-14 10:41:43
parp, prosta spółka akcyjna, seminaria, szkolenia

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy na seminarium pt.: „Prosta spółka akcyjna – nowa szansa dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw”.

 

Seminarium odbędzie się 26 listopada 2019 r., w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58, mieszczącym się przy ul. Ogrodowej 58 (mapa).

 

Celem seminarium jest zachęcenie uczestników do korzystania z prostej spółki akcyjnej jako optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, przez przedstawienie jej najważniejszych zalet, różnic w stosunku do dotychczasowych spółek, jak również nakreślenie poszczególnych aspektów związanych z zakładaniem, funkcjonowaniem oraz likwidacją prostej spółki akcyjnej.

 

Rozpoczęcie seminarium planowane jest na godz. 10:30, rejestracja uczestników – na godz. 10:00.

 

Liczba miejsc ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń PARP zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników.

 

Pierwszeństwo udziału w seminarium mają przedsiębiorcy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

 

Więcej o wydarzeniu: Prosta spółka akcyjna – nowa szansa dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw

 

 

 

Źródło: PARP