Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPraktyczne aspekty zawierania umów/kontraktów w międzynarodowym obrocie gospodarczym - szkolenie (20.11.2019 r., Kraków)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2019-11-07 15:57:55
incoterms, obrót międzynarodowy, szkolenia, umowy, mśp, eksport

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Praktyczne aspekty zawierania umów/kontraktów w międzynarodowym obrocie gospodarczym”, które odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie 20 listopada 2019 r. o godz. 10.00.

 

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do właścicieli, członków zarządów przedsiębiorstw, dyrektorów/menadżerów/kierowników działów handlowych i finansowych, sprzedaży i zakupów ze szczególnym uwzględnieniem działów eksportu i importu, a także do innych osób odpowiedzialnych za negocjowanie, zawieranie i realizowanie umów.

 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zawierania umów/kontraktów z zagranicznymi partnerami. Omówione zostaną m. in. podstawowe regulacje prawne, narzędzia oceny wiarygodności zagranicznych kontrahentów, zasady właściwego stosowania reguł INCOTERMS, kluczowe elementy zawierania i zabezpieczania należytego wykonania umów, czy też sposoby egzekwowania swoich praw w przypadku niewywiązania się przez kontrahenta z zawartej umowy. Analizowane zagadnienia zobrazowane zostaną licznymi przykładami wynikającymi z doświadczeń we współpracy z przedsiębiorcami z innych krajów.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Przyjęcie na szkolenie zostanie nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail od organizatora.

 

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

 

 

Źródło: EEN
Pliki do pobrania

Zaproszenie-Umowy w obrocie międzynarodowym
pdf | 196.44 KB
Pobierz