Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHandel między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu (15 października br., Warszawa)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2019-10-08 16:01:10
ambasada wielkiej brytanii w warszawie, brexit, eksport, wielka brytania, uk

15 października (9:00 – 17:00) Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie organizuje specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu. Spotkanie odbędzie się w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie, ul. Kawalerii 12.

 

Wielka Brytania przygotowuje się do wyjścia z Unii Europejskiej. Priorytetem rządu brytyjskiego jest opuszczenie Unii Europejskiej poprzez zawarcie umowy z Unią Europejską. Rząd brytyjski kontynuuje również przygotowania do bezumownego opuszczenia Unii Europejskiej.

 

W ramach przygotowań Ambasada Wielkiej Brytanii uprzejmie zaprasza przedstawicieli biznesu, którzy eksportują lub importują towary oraz usługi do Wielkiej Brytanii na spotkanie z przedstawicielami rządu brytyjskiego.

 

Będzie to okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z brytyjskimi urzędnikami pracującymi nad kluczowymi kwestiami związanymi z handlem z Wielką Brytanią oraz, aby dowiedzieć się o najnowszych przygotowaniach do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 

Program spotkania w załączeniu.

 

Uprzejma prośba o potwierdzenie Państwa obecności podczas wydarzenia na poniższy adres: Magdalena.Mariankowska@fco.gov.uk

 

Podczas spotkania będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne (język polski oraz angielski).

 

Dodatkowo w dniu 16 października w Katowicach zostanie zorganizowana sesja poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu. Zaproszenie na sesję zostanie przesłane w oddzielnej wiadomości.

 

Źródło: Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie
Pliki do pobrania

Program 15 października
docx | 77.57 KB
Pobierz