.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja do Meksyku - zaproszenie dla firm z sektora OZE (24 - 25 kwietnia 2019 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2019-02-14 12:58:30
ochrona środowiska, odpady, gospodarka o obiegu zamkniętym, misje gospodarcze, meksyk

Komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa w Komisji Europejskiej wystosował zaproszenie do firm z UE, aby przyłączyły się do misji dot. gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ), którą zrealizuje w dniach 24 - 25 kwietnia 2019 r. w Meksyku.

Adresatami zaproszenia są firmy (w tym MŚP) zarejestrowane w PCZ UE, zainteresowane promowaniem swojej działalności w zakresie GOZ w Meksyku oraz wymianą wiedzy i doświadczeń z firmami meksykańskimi.

 

Potencjalne obszary docelowe misji:

  • gospodarka odpadami (tworzywa sztuczne, budownictwo, e-odpady, odpady stałe i domowe),
  • zanieczyszczenie powietrza,
  • środowisko miejskie,
  • woda,
  • chemikalia.

 

Misja rozpocznie się spotkaniami roboczymi z meksykańskimi władzami krajowymi, stanowymi i lokalnymi, umożliwiającymi zapoznanie się uczestników z UE z potrzebami i obawami Meksyku dotyczącymi środowiska i zrównoważonego rozwoju oraz wyzwań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Meksyku.

 

Planowane są spotkania biznesowe, w tym spotkania B2B, pomiędzy meksykańskimi i europejskimi przedsiębiorstwami, umożliwiając inwestorom identyfikację możliwości wymiany technologii i rozwoju nowych firm. Spotkania te będą organizowane przy wsparciu delegatury UE w Meksyku.

 

Koszty podróży i zakwaterowania pokrywane są przez same uczestniczące podmioty.

 

W załączeniu pismo zawierające szczegóły misji.

 

Firmy, które zdecydują się na udział w misji muszą potwierdzić swój udział przed 1 marca 2019 r., rejestrując się w: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/CEM_Mexico_2019.

 

Więcej informacji nt. misji jest w posiadaniu Ambasady RP w Meksyku. Proszę o bezpośredni kontakt z radcą-minister panią Jadwigą Szpakowską jadwiga.szpakowska@msz.gov.pl.
Pliki do pobrania

MEXICO CE Mission - Invitation General
pdf | 120.49 KB
Pobierz