Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2018-10-22 09:44:06
automotive, branża motoryzacyjna

Zapraszamy na tegoroczną edycję Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). Współorganizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

 

W ramach Kongresu odbędzie się wiele paneli tematycznych dotyczących branży, sesje networkingowe i spotkania B2B. Panele będą prowadzone przez organizacje i instytucje, związane z sektorem części motoryzacyjnych m.in. przez: PAIH i STM. Do tegorocznej edycji aktywnie włączyło się także Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, które poprowadzi własną sesję drugiego dnia Kongresu. Swoje prelekcje wygłoszą przedstawiciele europejskich organizacji: CLEPA, FIGIEFA, APRA i EGEA.
Wśród paneli, tradycyjnie już, zostanie zorganizowana sesja poświęcona kobietom w motoryzacji. Tym razem Panie będą przyglądać się mega trendom w branży automotive. Dowiemy się jakie są prognozy, szanse i zagrożenia, które przyniesie nam bliska i ta nieco dalsza przyszłość.

Po raz pierwszy Kongres będzie okazją do obejrzenia wystawy Przemysł 4.0, a także spotkania się z przedstawicielami najciekawszych start-upów związanych z branżą.

 

Więcej informacji: www.moto-konferencja.pl.

 

 

Źródło: PAIH