.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBadanie potrzeb przedsiębiorców w zakresie kształcenia pracowników

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2018-05-17 09:40:58
kształcenie, kwalifikacje

Dyrekcja Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii zwraca się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety zapotrzebowania przedsiębiorców na kwalifikacje dla realizacji działań ekspansji zagranicznej.

Link do ankiety: http://web.e-bit.edu.pl/ANKIETY/CTW/1

 

Ankieta ma na celu poznanie potrzeb przedsiębiorców w zakresie kształcenia pracowników, a zwłaszcza tych osób, które zajmują się eksportem.

 

Dzisiejszym wyzwaniem, jakie stoi przed polskim biznesem, jest umiędzynarodowianie i potrzeba rywalizacji na rynkach zagranicznych. Wymaga to wykwalifikowania nowych kadr, posiadających odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Chcielibyśmy, by zarówno kierunki studiów, jak również szkolenia, stawały się coraz bardziej dostosowane do potrzeb przedsiębiorców.

 

Załączona ankieta ma przyczynić się do lepszego dostosowania kierunków studiów oraz zakresu szkoleń do potrzeb tych z przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność eksportową.

 

Z tego też względu bardzo prosimy o rozesłanie i wypełnienie tej bardzo krótkiej ankiety przez osoby reprezentujące firmy prowadzące działalność eksportową w terminie do 5 czerwca.


W razie dalszych pytań, uprzejmie proszę o kontakt
Katarzyna Cichos

Zespół Strategii Współpracy z Zagranicą

Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

tel. 22 262 96 77

Katarzyna.Cichos@mpit.gov.pl

www.mpit.gov.pl