Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie PAIH - targi motoryzacyjne INA PAACE (Mexico City - 11-13.07.2018 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2018-05-14 13:50:44
targi, meksyk, branża samochodowa, branża lotnicza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach w Mexico City (INA PAACE), które odbędą się od 11 do 13 lipca br.

 

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym
  • Organizacji spotkań B2B

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://parts.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259622,kalendarz-wydarzen.html

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targi INA PAACE zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

 

z dopiskiem „Nazwa i miasto targów, nazwa firmy” oraz załączony na oddzielnej kartce spis zawartości danej paczki (dla potrzeb spedycyjnych i utworzenia listu przewozowego) do 15 czerwca do końca dnia. Recepcja u nas czynna jest całą dobę. Zastrzegamy sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie. Informujemy iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze około 1 kg. Prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów na link: https://drive.google.com/drive/folders/1x4XmGKXXI1JPEN1Xe4pcYoRc_MPa3V_L?usp=sharing

 

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach. W przypadku jakichkolwiek pytań – pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

 

 

Marek Sieczkowski

Project Manager

Departament Promocji Gospodarczej

Tel. +48 600 400 816

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul.Bagatela 12

00-585 Warszawa