Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na bezpłatne seminarium nt. rynku amerykańskiego (28 marca 2017 r., Łódź)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2017-03-30 13:18:19
imprezy, łódź


Mamy przyjemność poinformować Państwa, że 28 marca 2017 roku w sali konferencyjnej Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi odbędzie się bezpłatne seminarium adresowane do osób prowadzących działalność gospodarczą związaną z obrotem towarowym z zagranicą, w szczególności eksportem i wewnątrzwspólnotową dostawą towarów, oraz osób planujących rozpocząć taką działalność.

 

Tematyka: Rynek amerykański: perspektywy i możliwości handlowe dla polskich przedsiębiorców.

 

Seminarium prowadzić będzie Pani Agnes Pawelkowska z firmy konsultingowej Green Gate Consulting (http://www.ggcllc.net/pl/) specjalizującej się we wspieraniu amerykańskich i europejskich przedsiębiorstw zainteresowanych ekspansją na rynki zagraniczne.

 

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym zaproszeniu.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu informacyjnym, uprzejmie proszę o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go faksem pod numer: 42 291-98-41 lub pocztą elektroniczną na adres: joanna.niedzwiecka@lodzkie.pl

 

Termin przysyłania zgłoszeń: 21 marca 2017 roku.

 

Potwierdzeniem wpisania Państwa na listę uczestników spotkania będzie e-mail odesłany przez organizatora.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że organizator zastrzega sobie prawo zapisania na listę uczestników nie więcej niż 3 osób z jednej firmy.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

W załączeniu znajdziecie Państwo wszystkie materiały z seminarium przedsiębiorców „Rynek amerykański: perspektywy i możliwości handlowe dla polskich przedsiębiorców”.
Pliki do pobrania

Zaproszenie Łódź Feb 22 2017
docx | 683.42 KB
Pobierz
Przewodnik po rynku USA Marzec 2017 ŁÓDŹ
pdf | 928.54 KB
Pobierz
US Market Overview March 27 FINAL
pdf | 3.3 MB
Pobierz
Virginias Advantages Overview March 12 FINAL
pdf | 3.51 MB
Pobierz