Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzewodnik dla polskiego przedsiębiorcy - Zamówienia publiczne i projekty organizacji międzynarodowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2016-12-22 12:34:03
publikacje


Uprzejmie informujemy, iż Publikacja MSZ: Przewodnik dla polskiego przedsiębiorcy Zamówienia publiczne i projekty organizacji międzynarodowych jest już dostępna na stronach www MSZ; pod adresem:

http://www.msz.gov.pl/resource/7d130820-433d-47b6-be2f-c2a4e845e493:JCR

 

Publikacja skierowana do polskich przedsiębiorców stanowi wynik dialogu prowadzonego przez MSZ z licznymi partnerami, w tym z sektora biznesu. Mamy nadzieję, że będzie pomocnym narzędziem w nawigacji po meandrach systemu międzynarodowych zamówień publicznych i projektów organizacji międzynarodowych.

 

W planach na rok przyszły mamy przygotowanie publikacji naświetlającej różnice w kulturze biznesowej poszczególnych regionów świata, jak i informator dot. finansów islamskich.

 

Zachęcam także do korzystania z naszej podstrony na portalu Ministerstwa Spraw Zagranicznych poświęconej dyplomacji ekonomicznej, gdzie znajdziecie Państwo szereg przydatnych danych i informacji opracowanych przez naszych ekspertów z centrali i placówek.

 

Bieżące informacje dotyczące działań MSZ w kontekście dyplomacji ekonomicznej dostępne są na portalu MSZ, pod adresem:

http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/zagraniczna_polityka_ekonomiczna

 

Publikacje w wersji papierowej można otrzymać w Departamencie Współpracy Ekonomicznej/MSZ.

 

dr Iwona Woicka- Żuławska

Dyrektor, Departamentu Współpracy Ekonomicznej

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Al. J. Ch. Szucha 23

00-580 Warszawa

Telefon: +48 22 523 92 03

Faks: +48 22 523 9763

www.msz.gov.pl