Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Izabela Kozłowska | 2016-11-21 11:11:25
polska, łódź


Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencjach z cyklu „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”:

 

Dotacje na aktywizację - 25.11.2016 r. - Radomsko
Temat spotkania to aktywizacja. Przedstawimy możliwości dostępu do usług społecznych i zdrowotnych w ramach środków unijnych. Poruszymy temat wsparcia osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Konferencja pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi - dotacje na aktywizację” odbędzie się w godz. 10:30-15:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5.

 

Dotacje na internacjonalizację - 09.12.2016 r. - Uniejów
Konferencja skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy dowiedzą się między innymi, jak wprowadzić produkty swojej firmy na rynki zagraniczne. Warto uczestniczyć w konferencji pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi - dotacje na internacjonalizację”, która odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku w Uniejowie, ul. Zamkowa 2.

Podczas konferencji będzie można przekonać się, jak Fundusze Europejskie zmieniają łódzkie i podnoszą jakość życia mieszkańców naszego regionu. Beneficjenci opowiedzą o swoich projektach, a eksperci ds. Funduszy Europejskich podpowiedzą, jakie są możliwości, aby z nich skorzystać w kolejnych latach.

Zarejestruj się dziś na stronie: http://www.rpo.lodzkie.pl

Udział w konferencjach jest bezpłatny.

PPE_PL_program konferencja internacjonalizacja.pdf
PPE_PL_program konferencja aktywizacja.pdf
PPE_PL_ZAPROSZENIE fundusze.pdf
 
Pliki do pobrania

programkonferencjainternacjonalizacja
pdf | 2.7 MB
Pobierz
programkonferencjaaktywizacja
pdf | 2.89 MB
Pobierz
ZAPROSZENIEfundusze
pdf | 4.24 MB
Pobierz