Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na webinarium: "Prawne aspekty umowy dystrybucyjnej lub agencyjnej zawartej przez polską firmę z amerykańskim podmiotem"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2016-07-06 12:09:30
webinarium, usa


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium organizowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku, które odbędzie się 13 lipca br. o godz. 15:00 (czasu polskiego).

 

Szkolenie będzie poświęcone prawnym zagadnieniom związanym z nawiązaniem współpracy z amerykańskim dystrybutorem i agentem, w tym:

• różnicom pomiędzy umową agencyjną a dystrybucyjną wraz ze wskazaniem argumentów przemawiających „za” oraz „przeciw” każdej z nich;

• wymogowi „niezależności” dystrybutora i agenta oraz konsekwencjom wiążącym się z jej brakiem;

• treści umowy dystrybucyjnej i agencyjnej i postanowieniom, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

 

Zainteresowane osoby proszone są o rejestrację: Zarejestruj się

 

Eksperci:
Richard A. Walawender

Amerykański adwokat, partner w kancelarii Miller Canfield, współzałożyciel kancelarii Miller Canfield w Polsce, lider grupy prawa korporacyjnego i dyrektor praktyki międzynarodowej.

 

Justyna Regan (Balcarczyk)

Amerykański adwokat, polski radca prawny w kancelarii Miller Canfield, członek grupy prawa korporacyjnego, w Polsce uzyskała tytuł doktora habilitowanego.

 

Moderator:

Aneta Kuczewska

Wicekonsul w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku.