Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Seoul International Seafood Show 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2016-02-22 12:36:29
targi, korea płd.


W dniu 3 lutego 2016 w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji w Seulu odbyło się spotkanie z przedstawicielami kadry zarządzającej firmy B2BEXPO Co. Ltd, która jest organizatorem targów ”Seoul International Seafood Show 2016”. Dwunasta edycja tych targów odbędzie się w Seulu w dniach 6-8 kwietnia 2016. W zeszłorocznej edycji targów Seoul International Seafood Show wzięło udział 140 firm, które na 406 stoiskach prezentowały owoce morza takie jak świeże ryby morskie , kraby, homary, krewetki, a także ryby słodkowodne oraz w/w produkty w formie schłodzonej i mrożonej.

Na targach jest również prezentowana żywność z tego sektora w formie przetworzonej (filety z ryb, ryby gotowane i z grilla, produkty z owoców morza w postaci konserw i marynat, produkty wędzone, pasta rybna ). Na Seoul International Seafood Show wystawiane są również maszyny i urzadzenia do przetwarzania wcześniej wspomnianych produktów. Zeszłoroczną edycję targów odwiedziło 17 tys. osób, w tym kupcy z koreańskich sieci handlowych.

 

Rynek koreański jest bardzo dobrym perspektywicznym rynkiem, na którym konsumpcja ryb rośnie z roku na rok. W naszej opinii warto rozważyć promocję polskego karpia na koreańskim rynku, ponieważ kiedyś był on popularną rybą na tutejszym rynku a obecnie jest niedostępny. Organizatorzy targów zaoferowali bezpłatne stoisko dla WPHI w Seulu oraz dodatkowe standardowe stoisko w promocyjnej cenie 2000 USD. Szczegółowe informacje na temat targów są dostępne pod linkiem www.seoulseafood.com .

W związku z powyższym bardzo prosimy o rozpowszechnie informacji na temat tych targów i pomoc w zidentyfikowaniu firm, które były by zainteresowane udziałem w tych targach.

 

Firmy zainteresowane bezpośrednim udziałem w targach bardzo prosimy o kontakt z WPHI w Seulu w celu lepszej koordynacji działań związanych z uczestnictwem przedstawicieli polskich

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić zainteresowane firmy, które nie mogłyby uczestniczyć w wyżej wspomnianych targach o przesłanie do naszego Wydziału materiałów promocyjno-reklamowych, ofert i próbek towarów na nasz adres zamieszczony w stopce emaila lub na stronie internetowej https://southkorea.trade.gov.pl

 

Wieslaw Moldawa

First Secretary

Trade and Investment Promotion Section Embassy of the Republic of Poland

4F,66,Daesagwan-ro 34-gil

Yongsan-gu, Seoul 04409

Republic of Korea

tel: +82 2 3785 2471/2

fax: +82 2 797 0853

wieslaw.moldawa@trade.gov.pl

https://southkorea.trade.gov.pl/pl/