Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZestawienie analiz i raportów branżowych zakupionych w ramach poddziałania 6.2.1 POIG przez WPHI

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Niedźwiecka | 2016-01-20 10:44:35
publikacje


Mamy przyjemność przedstawić Państwu zestawienie analiz, badań rynkowych, raportów branżowych zakupionych przez Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji ze środków projektu 6.2.1 POIG.
Są to nie tylko takie badania, które wynikają ze zgłaszanych przez COIE (a dokładniej przez 4 przedsiębiorców w COIE) zapotrzebowań i złożonych wniosków, ale i takie, które wynikają z zapotrzebowania na ten rodzaj informacji i są wynikiem analizy obecnej sytuacji przez WPHI.
Materiały te nie są publikowane na stronach internetowych, ich udostępnienie jest możliwe jedynie po uprzednim wypełnieniu stosownego oświadczenia (w załączeniu).
Ww. zestawienie nie zawiera analiz, badań i raportów zakupionych przez WPHI z innych niż środki projektu 6.2.1 POIG, które często WPHI umieszczają na swoich stronach internetowych (na portalu www.trade.gov.pl).

 

Przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem analizy przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu z Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Łodzi.
Pliki do pobrania

zestawienie raportów zmówionych przez WPHI
pdf | 276.5 KB
Pobierz
Oświadczenie
doc | 446.5 KB
Pobierz